Asteroid Belt Free L Wallpaper 2.21

Licentie: Gratis ‎Bestandsgrootte: N/A
‎Gebruikersbeoordeling: 4.0/5 - ‎5 ‎Stemmen

Een prachtige 3D live wallpaper met een planetair systeem en tuimelende asteroïden! De planeten bewegen op basis van het tijdstip van de dag! Heeft de juiste ondersteuning voor het schakelen op het startscherm en ondersteunt zowel de portret- als de landschapsmodus! Werkt als Daydream op 4.2+ apparaten!

Als je hiervan geniet, krijg je de volledige versie voor een compleet instellingenscherm, met veel aanpassingsmogelijkheden! Wijzig het uiterlijk van het planetaire systeem, ringkleur, baansnelheden, achtergrondafbeelding en meer!

te gebruiken: home->lange druk->achtergronden

versiegeschiedenis

  • Versie 2.21 geplaatst op 2015-10-16
    v2.21:,- Hogere res standaard achtergrond,- Hogere res planeet texturen,- Iets fijnere baan ringen,- Hogere minSDKVersion,v2.1:,- Fixed resizing issue on 4.4 devices,- Now works as a Daydream on 4.2+ devices!,- Rounder rings!
  • Versie 1.25 geplaatst op 2011-01-08
    Verschillende oplossingen en updates

Programmadetails